Pimapen Montaj

Montaj yaparken temizliğe ve titizliğe büyük önem veriyoruz. Eviniz tozlanmasın ve kirlenmesin diye çeşitli tedbirler alıyoruz. Bunlardan bir tanesi tüm eşyalarınızın üzerini  toz almayacak şekilde tek kullanımlık  ambalaj örtü ile kaplamaktır.  Devamı >>>

 

Küpeşte

Küpeşte;  balkon ve teraslarda, merdiven, alüminyum veya benzeri metallerden yapılan korkuluk sistemlerine küpeşte  denir.Ataç pimapen Alüminyum camın korkuluğa güzel bir şekilde monte ederek binanıza estetik katan bir anlayıştayız. Alüminyum kupeşte  imalat, satış, montaj konusunda kaliteli, gerek müşteriyle koordine esnasında gerek işe başmala ve montaj aşamalarında oluşan tüm küpeşte sorunları çözebilecek kabiliyetteyiz. Müşterilerin isteklerini zamanında ve fiyat konusunda anlayışlı olduğumuz bilmenizi isteriz. 

Pimapen Renkleri

Piamapen Renleri

Cam Balkon

Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.

Kullanıcı girişi

WhastApp Danışma Hattı

Ücretsiz Ölçü ve WhatsApp Danışma Hattı : 0 532 698 45 76